Karrier

Az Auto Palace csoport egy holland tulajdonú, folyamatosan fejlődő szervezet. Jelenleg 3 telephelyen, több márkakereskedésben és márkaszervizben közel 100 főt foglalkoztatunk. Hosszútávú, stabil munkalehetőséget biztosítunk a kollégáink számára, akik kultúrált, modern környezetben dolgozhatnak, és folyamatosan lehetőségük van a fejlődésre, előrelépésre.
Jelenleg a Délpesti telephelyünkre a következő pozíciókra várjuk a jelentkezéseket:

RECEPCIÓS

FELADATOK:

  • Recepció napi operatív működéséhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Telefonközpont kezelése
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Postázás, iratkezelés

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

  • Fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a job@autopalace.hu e-mail címen.

ÉRTÉKESÍTŐ

FELADATOK:

  • Új személygépjárművek értékesítése
  • Új értékesítési lehetőségek keresése
  • Gépjármű finanszírozási és biztosítási ügyintézés
  • Szerződéskötés és egyéb adminisztratív teendők precíz ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • Érvényes “B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

ELŐNYT JELENT:

  • OPEL és Hyundai márkák ismerete
  • LCV kategóriában való jártasság
  • Angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a job@autopalace.hu e-mail címre, s a tárgymezőben tüntesse fel: „Értékesítő”.